Dr Joanna   Magdziarz-Orlitz

 

Dr n. med.  Joanna Magdziarz-Orlitz

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Dermatologia estetyczna, jako wyłamująca się w połowie lat 90-tych wąska specjalizacja dermatologii, interesowała mnie od samego początku. Pierwsze kroki w tej dziedzinie poczyniłam już w trakcie specjalizacji dermatologicznej. W 2000 roku ukończyłam specjalizację i otworzyłam prywatną praktykę dermatologiczną „Solmed". W tym okresie odbywałam liczne kursy i szkolenia z zakresu dermatologii estetycznej i laserowej. Jestem członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej oraz Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Nadal czynnie uczestniczę w licznych sympozjach i szkoleniach w kraju i za granicą ciągle śledząc najnowsze osiągnięcia dermatologii estetycznej, jednocześnie podnosząc swoje kwalifikacje. Specjalizuję się w dermatologii estetycznej ze szczególnym zainteresowaniem zabiegami odmładzającymi, z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, peelingów (tworząc własne formuły) oraz z zastosowaniem różnych laserów i innych najnowszych urządzeń. Posiadam publikacje naukowe w prasie fachowej oraz publikacje w prasie codziennej. Moje wieloletnie już doświadczenie w tej dziedzinie doprowadziło mnie do przejęcia roli szkoleniowca. Obecnie prowadzę szkolenia dla lekarzy w zakresie technik podawania preparatów mezoterapii, kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

Certyfikaty >>

 

Dr Elżbieta  Petryńska

 

Lek. med. Elżbieta Petryńska

Lekarz z 23 letnim stażem pracy, absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, specjalista dermatolog. Zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów, paznokci. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej, zabiegi laserowe. Specjalizuje się w  badaniach dermatoskopowych. Przynależy do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i PTD.

Certyfikaty >>

 

Dr Anna Posiła

 

Lek. med.  Anna Posiła

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, z długoletnim stażem pracy na oddziale dermatologii w Szpitalu im. T. Chałubińskiego w Częstochowie, specjalista dermatolog. Od 1998 roku zajmuje się leczeniem łuszczycy i innych schorzeń skóry z zastosowaniem fototerapii. Wykonuje zabiegi laserowe, badania dermatoskopowe, peelingi medyczne oraz zabiegi z zakresu dermatologii ogólnej.

Certyfikaty >>

Dr Bogdan Chmiel

 

Dr hab. n. med.  Bogdan Chmiel

Dr hab. n. med. z 23 letnim stażem pracy, specjalista chirurg. Od 1993 Adiunkt Kliniki Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, autor ok. 100 publikacji i doniesień zjazdowych. Czynny uczestnik wielu kongresów i zjazdów naukowych o zasięgu europejskim i światowym, otrzymał indywidualną Nagrodę II stopnia Rektora Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w zakresie działalności naukowej w roku akademickim 1999/2000. Członkostwo w organizacjach zawodowych: Polskie Towarzystwo Lekarskie, Towarzystwo Chirurgów Polskich, Polskie Towarzystwo Transplantacyjne, Deutsche Gesellschaft fur Klinische Mikrozirkulation und Haemorheologie e.V., Gesellschaft fur Mikrozirculation und Vasculare Biologie e.V., European Society for Surgical Research.